Diva bike kemp

Foto

Galerie z Diva kempu v Bedřichově

DIVA TRAIL KEMP / 15. - 17.6.2018

Holky, koukám na ty fotky a mám z vás radost. Na nich je velmi dobře vidět, co vše jste se naučily. Jak jste makaly a zároveň se bikováním bavily. Radost, nadšení a vaše úsilí je náš motor. Když to baví vás, baví to i nás. Díky hostujícímu koučovi Michalovi Prokopovi za milé setkání plné přátelské atmosféry. Koučům ( Kačka, Katarína, Radek a Štěpán) za jejich nekonečné úsilí. HOKRům Petrovi a Jendovi a Terezce (neni rozhodne HOKR:-) za to, že jsou stále k ruce. A Ondrovi Bauerovi, že nám udělá zase krásné video :-).

Díky za letošní jarní část Diva kempů patří i partnerům: Bistru Mikyna za stálou kvalitu a dobrou chuť, Red Bull za křídla a další tichou spolupráci, Mojekolo.cz za zapujčení testovačky GHOST, The North Face CZ / SK za "neverstopexploring" dárky, Dakine Czech&Slovakia za trendy vohoz. :-). A Chimpanzee Natural Nutrition za zdravé opičí ňami sváčinky! A také Olince z Jóga Bedřichov za trpělivost skvělou hodinu. Teď už všem přeji krásné léto! V sedle i mimo něj. Užívejte!

DIVA BASE KEMP / 1. - 3.6.2018

Slíbila jsem fotky ve středu, tak tady jsou, abyste mohli zavzpomínat ve velké fotogalerii. Patnáctka bikerek se rozhodla vyjít ze své komfortní zóny, překročit strach a užít si víkend v přírodě. Koučové jim nedali chvilky oddechu. Jezdilo se a makalo. Doufáme, že se zase jednou uvidíme. Díky, byl to zase bezva víkend. Díky koučům Kačí Už Netančí, Radek Hon Katarina Tothova Stepan Holy za jejich rady a energi, žíněnkám aka HOKR klukum Jan Benc a Petr za odvahu položit život. A všem holkám Petra Nene a Tereza Červenková za pomoc. A samozřejmě i partnerům: Dakine Czech&Slovakia, The North Face CZ / SK Mojekolo.cz Chimpanzee Natural Nutrition a Mikyna za skvělou péči.

ChimpanzeeChimpanzeeJoJóga Bedřichov

DIVA BASE KEMP / 18. - 20.5.2018

První Diva kemp roku 2018 je již minulostí. Krásné, skoro letní, počasí nám pomohlo si víkend plný bikování užít! Děkuji každé z vás, že jste bojovala! Snad všechny holky odjížděly ztahané, ale s obrovským úsměvem od ucha k uchu.

Díky patří samozřejmě koučům za hladký průběh a profi přístup. Jmenovitě Káááčí a Radkovi, Kataríně (s mini Kačenkou) se Štěpánem a pomocníkům Jendovi a Petrovi. A naší zachránkyni Pétě, která sice není celý den vidět, ale její pomoc s prcky je nepostradatelná. Díky též Olině z Jóga Bedřichov za krásný jógový zážitek a Mírovi za jeho 100% přístup při přednáškách: "Mind the Body"

Velké DÍKY patří taky naším partnerům - DAKINE, The North Face, Red Bull, Chimpanzee Natural Nutrition a Mojekolo.cz. Díky! 

PS: Pokud máte chuť, připojte se ke naší skupině na facebooku - DIVA KEMP CHICKS

DIVA TRAIL KEMP / 21. - 23.9.2017

Sypu si popel na hlavu, sypu si celou kotelnu a všem se moc omlouvám, konečně jsem měla možnost v noci dodělat fotky. Jsou tu a snad si vzpomenete, jak s námi na kempu bylo. Oujeee, těším se na zimu, ale tohle bylo fakt dobrý.

houby podhříbky Jizerské horyDakine dárky

DIVA BASE KEMP / 8. - 10.9. 2017

Diva kemp vlétl do své podzimní části, druhý zářijový víkend se na Statku sešla super parta. Všechny holky se rozhodly si víkend užít, a tak nám bylo o víkendu moc dobře. Sobota přinesla krásný podzimní den, neděle byla sice deštivá, ale před mokrem jsme zvládly utéct k povídání o servisování kol. Díky všem, že posunuly své hranice jízdy. A to navíc s úsměvem od ucha k uchu. A samozřejmě díky skvělé crew - Radek, Káááčí, Štěpán, Petr a Jenda.

Těšíme se zase jednou na viděnou.

holky na kole Red Bull Miroslav NečasDiva kemp BedřichovStatek BedřichovRadek Hon

THE NORTH FACE TRAIL KEMP / 2. - 4.6.2017

Ultra, mega, oooobr fotogalerie z letošního prvního trail kempu. Doufám, že se tam každá z vás najde a  připomene si ty chvilky napětí, radosti, úlevy, srandy a tak... Sdílejte, tagujte, vzpominejte!

THE NORTH FACE DIVA BASE KEMP / 19. - 11.5.2017

Na řadě je album z base kempu, ktery se konal třetí květnový víkend. Jizerské hory jsou ráj a bikování je radost. Doufám, že i tak vás vzpomínka potěší. Prima den!

THE NORTH FACE DIVA BASE KEMP / 12. - 14.5.2016

Sypu vám to sem v plné parádě, ať máte na památku z Diva kempu obrázek. Od protáhlých ksichtíků, nevěřícných pohledů po výkřiky: "Jo, pojď, to dáš, hustyyy. " Byla jsem z toho víkendu nervózní jak pes na veterině a tedˇpřevládá spokojenost ze slušně odvedené práce. Díky samozřejmě patří celé crew. A není jich málo, jak by se první pohled mohlo zdát - Jenda, Petr, Katarína, Péťa, Kačka, Radek, Tandlis, Stěpán, Míra, babička Mirka, Dénka, joginka Míša. A partnerům The North Face, LIV, Dakine a Red Bull. Díky!

The North Face Diva trail kemp / 30.9. - 2.10.2016

Oujééé, je to tu, sypeme na vás fotky z víkendového The North Face Diva trail kempu. Tentokrát za námi přijela spousta holek, které se po absolvování základního kurzu chtěly vrátit a své skilzzz zdokonalit v naročnějším terénu. A snad se to povedlo. Co myslíte?

The North Face Diva kemp / 16. - 18. 9 .2016

Každý kemp je malinko jiný, ačkoli program je stejný. Je fascinující, jak se holky, které se v pátek odpoledne ještě neznaly, dokážou scelit do jedné party. Různá povolání, různý věk, stejná motivace, stejná vášeň - bike.

Tentokrát to bylo díky počasí pro kemperky opravdu náročné. Přiznáváme, hodně se na mokru padalo. Kvůli dešti vypadly z programu překážky, které neděli dělají jednoduší.

I tak v neděli odjížděla parta patnácti bikerek, které se dotkly svých limitů a ani jedna z nich to nevzdala a všechny bojovaly za ostatní jako jeden tým. Smekáme!

Váš Diva kemp - bike girls community.

Strana123