Diva bike kemp

Vize

Co vás na Diva kempu čeká a nemine?

Kvalitní a zdravé jídlo, jóga, společné vyjížďky, holčičí přístup, smích, porozumění a vzájemný hec. Chceme se vzájemně motivovat a v rámci vyjížďky najet v klidu pasáže, které se můžou na první pohled zdát jako oříšek, ale rozhodně nejsou neskousnutelné. Víkendy jsou určeny pro zdatné i začínající riderky. Naší snahou je se vzájemně podporovat v dívčím kolektivu a posouvat tak své schopnosti. Pokud někdo nějaký úsek neprojede, tak ho prostě protlačí. Tragédie se nekoná! Radost a nadšení je důležitější.

Od letošní sezony pro vás připravujeme hned tři typy kempů - pro začínajicí jezdkyně, pokročilé bikerky a celovíkendové ježdění. Pokud chcete kemp darovat, připravíme vám dárkový poukaz.

 

Kouč

S všestrannou bikerkou Katarínou Tóthovou vás vezmeme na pečlivě vybraná místa v Jizerských horách, která máme nejen rády, ale víme, že nácvik techniky na nich pro vás může být přínosem. Na místě vždy zastavíme, kouč ukázkově najede úsek, vysvětlí techniku a my zopakujeme.

Dalšími zkušenými trenéry s opravdu velkou praxi jsou Honza Tandler a Radek Hon – lokálové s technikou, která vám nedá spát, Štěpán Holý – pedagog, metodik a Kateřina Stěhulová, bikerka srdcem i duší.

Jóga a přednášky

Uvědomujeme si, že je třeba dřinu na kole kompenzovat uvolněním těla i mysli. Pod dozorem zkušené lektorky Olgy Ukové z Jóga Bedřichov nás čeká 90 minut jógy. Jóga Bedřichov nabízí moderní prostory a několi přístupů k jógovému cvičeni. Cvičení je zaměřeno na vnitřní pozornost k dechu a rovná záda. Každý cvičí ve svém rytmu a v rámci svého rozsahu. Trénujeme koncentraci, rovnováhu a schopnost relaxace.

Těšit se můžete i na přednášky zaměřené na rozvoj osobnosti, práci s myslí, odblokování strachu od mentálního kouče Míry Nečase, základní servis kola nebo povídání o životě od profesionální musherky Jany Henychové.

Food a bike fashion

Během víkendu vás čekají večeře z našeho nejoblíbenějšího vegetariánského bistra Mikyna Point. Mikyna pro Vás každý den připravuje originální vegetariánská jídla ze surovin, které najdete na našich polích, zahradách a v lesích. Snaží se dodat šmrnc i zdánlivě obyčejným věcem.

Během sobotního večera na vás čeká videokoučink, ale i  DAKINE POP - UP SHOPPING. Naše oblíbené bikové oblečení si tak budete moct na místě vyzkoušet a případně koupit.

V případě jakýkoliv otázek nás neváhejte konktaktovat na emailu barka(at)divakemp.cz. Těšíme se na vás.