Diva bike kemp

Vize

Co vás na Diva kempu čeká a nemine?

Kvalitní a zdravé jídlo, jóga, společné vyjížďky, holčičí přístup, smích, porozumění a vzájemný hec. Chceme se vzájemně motivovat a v rámci vyjížďky najet v klidu pasáže, které se můžou na první pohled zdát jako oříšek, ale rozhodně nejsou neskousnutelné. Víkendy jsou určeny pro zdatné i začínající riderky. Naší snahou je se vzájemně podporovat v dívčím kolektivu a posouvat tak své schopnosti. Pokud někdo nějaký úsek neprojede, tak ho prostě protlačí. Tragédie se nekoná! Radost a nadšení je důležitější.

Od letošní sezony pro vás připravujeme hned tři typy kempů - pro začínajicí jezdkyně, středně pokročilé cyklistky a zdatné bikerky. Pokud chcete kemp darovat, zašleme vám dárkový poukaz.

 

Kvalitní koučink

S naším hlavním koučem Radkem Honem a všestrannou bikerkou Katarínou Tóthovou vás vezmeme na pečlivě vybraná místa v Jizerských horách, která máme dobře najetá a víme, že nácvik techniky na nich pro vás může být přínosem. Na místě vždy zastavíme, kouč ukázkově najede úsek, vysvětlí techniku a my zopakujeme. Skupinu se skoro vždy snažíme rozdělit na dvě části tak, aby byla jezdecká úroveň ve skupině vyvážená.

Dalšími pravidelně spolupracujícími kouči jsou Štěpán Holý – pedagog, metodik a Kateřina Stěhulová, místní bikerka srdcem i duší. Trenérům jsou k ruce navíc kluci Jenda Benc a Petr Kolář, kteří se budou snažit o vaši bezpečnost a jsou neustále k ruce koučům.

Jóga a přednášky

Uvědomujeme si, že je třeba fyzickou i psychickou dřinu na kole kompenzovat uvolněním těla i mysli. Pod dozorem zkušené lektorky Olgy Ukové z Jóga Bedřichov nás čeká 60 - 90 minut jógy. Jóga Bedřichov nabízí moderní prostory a několi přístupů k jógovému cvičeni. Každý cvičí ve svém rytmu a v rámci svého rozsahu. Trénujeme koncentraci, rovnováhu a schopnost relaxace.

Těšit se můžete i na přednášky zaměřené na rozvoj osobnosti, práci s myslí a odblokování strachu od mentálního kouče Míry Nečase, základní servis kola do našich koučů nebo povídání o první pomoci od sestry ARO, Lenky Útratové.

Food a bike fashion

Během víkendu vás čekají večeře z našeho nejoblíbenějšího vegetariánského bistra Mikyna Point. Mikyna pro vás každý den připravuje originální vegetariánská jídla ze surovin, které najdete na našich polích, zahradách a v lesích. Snaží se dodat šmrnc i zdánlivě obyčejným věcem.

Během sobotního odpoledne vás čeká krátka zastávka obchodě Craft v Bedřichově, kde si můžete nakoupit se slevou nebo si vybrat něco málo od našeho partnera DAKINE. V sobotu večer vás čeká krátky, ale povinný videokoučink. :-)

V případě jakýkoliv otázek nás neváhejte konktaktovat na emailu barka(at)divakemp.cz. Těšíme se na vás.