Diva bike kemp

Typy kempů

Na Diva kemp můžeš vyrazit, ať se cítíš být zdatnou nebo začínající bikerkou. Letos uspořádáme hned tři typy bikových víkendů, které jsou na míru připraveny pro slečny a dámy. A to vše v romantickém zázemí horského statku, v penzionu Statek u Rajtrů, v Bedřichově v Jizerských horách.

V lednu 2021 vás nově čeká dámský běžkařský víkend ZABĚŽKUJ SI! na pravidelně upravovaných tratích Jizerské magistrály.

DIVA BASE KEMP

Chceš se na kole v lese usmívat? DIVA BASE KEMP je určen všem ženám a dívkám, které se chtějí naučit ovládat své kolo a užívat si jízdu. Jezdila si zatím jen po polňačkách? Bojíš se přejet kořen? Zvednout kolo na chodník? Chceš se naučit ovládat kolo v lese i v městské džungli bez obav? Pak je tento kemp vhodný právě pro tebe! Naučíme tě správně používat brzdy, řadit a především pracovat s rovnováhou. Tyto dovednosti ti pomohou zvládat terén, ať už nahoru či dolu. Jsme samy holky a víme, že ženy potřebují trochu jiný přístup. Není to žádná věda! Chce to jen kapku odhodlání a nadšení.

Vhodné pro tento typ kempu je jakékoliv horské kolo - nejlépe to, na kterém sama jezdíš.

Cena: 7.500,- Kč.

DIVA MIX KEMP

Jedná se o mix base a trail kempu. Necítíš se být začátečnící? Avšak nechceš sjíždět ani velehory. Jezdění je pro tebe spíš odreagování než vášen? Zajímá tě, jak na to? O technice a teorii jízdy na kole si skoro nic neslyšela?

Poradíme ti jak na to! Věnovat se budeme nácviku techniky jízdy, práci s brzdami i rovnouváhou, vyzkoušíme zvednout přední kolo a chybět nebude ani jízda na "pumptracku". Skupina se vždy rozdělí na dvě části tak, aby spolujezdkyně byly "kompatibilní".

Vhodné pro tento typ kempu je jakékoliv horské kolo - nejlépe to, na kterém sama jezdíš.

Cena: 7. 500,- Kč.

DIVA TRAIL KEMP

Méně teorie, více výzev! Pokročilý kemp je určen především bikerkám, které již absolvovaly DIVA KEMP v předchozích letech nebo jsou v terénu na kole jako doma a mají pocit, že by se chtěly posunout zase o kousek dál. Tento víkend bude plný ježdění na náročnějších stezkách / přírodních trailech. Teorii jízdy se budeme věnovat v pokročilé stupni na přirodních trailech.

Je ježdění na kole tvoje vášeň? Jezdíš pravidelně? Kořeny a skoky jsou pro tebe výzva? A chtěla by ses naučit základy bunny hopu? Pak jsme tu a rádi ti pomůžeme posunout tvé hranice.

I pro tento typ kempu je vhodné jakékoliv horské kolo. Na celopéru využiješ více jeho předností. Rozhodně však neni podmínkou.

Cena: 7.500,- Kč.

DIVA ZABĚŽKUJ SI! KEMP

Zimní kemp BUDE! V termínu 5. - 7. ledna 2024 uspořádáme v Bedřichově dámský lyžařský kemp. Čekat můžete přednášku o mazání lyží, kvalitní metodický koučink, sobotní videorozbor, možnost nákupu se slevou v obchodě Craft, protažení na józe, kvalitní jídlo, dobrou partu a přátelskou atmosféru.

Zkrátka tak jako v létě na biku, ale tentokrát se přesuneme na sníh. Hlavním koučem budou Terka Hanáková a Štěpán Holý. Oba se výuce běžeckého lyžování věnuje již mnoho let. Skupinu se budeme snažit rozdělit na dvě části tak, aby byla kompatibilní.
Zaměříme se především na výuku bruslení, lyže je možné zapůjčít ve Skiservisu Mára na stadionu nebo jinde.

Cena: 7.100,- Kč.