Diva bike kemp

Typy kempů

Na Diva kemp můžeš vyrazit, ať se cítíš být zdatnou nebo začínající bikerkou. Letos uspořádáme hned tři typy bikových akcí, které jsou na míru připraveny pro slečny a dámy. A to vše v romantickém zázemí horského statku, v penzionu Statek u Rajtrů, v Bedřichově v Jizerských horách.

 

DIVA BASE KEMP

Kemp je určen všem ženám a dívkám, které se chtějí naučit ovládat svoje kolo a užívat si jízdu v terénu. Jezdila si zatím jen po polňačkách? Bojíš se přejet kořen? Zvednout kolo na chodník? Chceš se naučit ovládat své kolo v lese i v městské džungli bez obav? Pak je tento kemp vhodný právě pro Tebe! Naučíme tě správně používat brzdy, řadit a především pracovat s rovnováhou. Tyto dovednosti ti pomohou zvládat jakýkoliv terén, ať už nahoru či dolu. Jsme samy holky a víme, že ženy potřebují trochu jiný přístup. Není to žádná věda! Chce to jen kapku odhodlání a nadšení.

Vhodné pro tento typ kempu je jakékoliv horské kolo - nejlépe to, na kterém sama jezdíš.

Cena: 5.090,- Kč cena s DPH

DIVA TRAIL KEMP

Pokročilý kemp je určen především bikerkám, které již absolvovaly Diva kemp v předchozích letech a mají pocit, že by se chtěly posunout zase o kousek dál. Tento víkend bude plný trailového ježdění na náročnějších stezkách. Je ježdění na kole tvoje vášeň? Jezdíš pravidelně? Kořeny jsou pro tebe výzva? Pak jsme tu pro tebe a rádi ti pomůžeme posunout tvé hranice.

I pro tento typ kempu je vhodné jakékoliv horské kolo. Na celopéru využiješ více jeho předností. Rozhodně však neni podmínkou.

Cena: 5.090,- Kč - cena s DPH

DIVA RIDING DAYS

Dva dny ježdění, méně učení, více bikování, pohodová atmosféra. To vše v krasném prostředí Jizerských hor. Rozhledny, bikové výlety, traily a třeba i koupání pro otužilce v přehradě nebo večerní pivko u ohně, jóga a samozřejmě nácvik techniky během výletů. 

Určeno přednostně bikerkám, které se zúčasnily  BASE a TRAIL KEMPU anebo jsou si opravdu jisté jízdou v lese a mají fyzickou kondici na celodenni ježdění.

Cena: 5.090,- Kč cena s DPH