Diva bike kemp

Typy kempů

Na Diva kemp můžeš vyrazit, ať se cítíš být zdatnou nebo začínající bikerkou. Letos uspořádáme hned tři typy bikových akcí, které jsou na míru připraveny pro slečny a dámy. A to vše v romantickém zázemí horského statku, v penzionu Statek u Rajtrů, v Bedřichově v Jizerských horách.

 

DIVA BASE KEMP

Kemp je určen všem ženám a dívkám, které se chtějí naučit ovládat svoje kolo a užívat si jízdu v terénu. Jezdila si zatím jen po polňačkách? Bojíš se přejet kořen? Zvednout kolo na chodník? Chceš se naučit ovládat své kolo v lese i v městské džungli bez obav? Pak je tento kemp vhodný právě pro tebe! Naučíme tě správně používat brzdy, řadit a především pracovat s rovnováhou. Tyto dovednosti ti pomohou zvládat terén, ať už nahoru či dolu. Jsme samy holky a víme, že ženy potřebují trochu jiný přístup. Není to žádná věda! Chce to jen kapku odhodlání a nadšení.

Vhodné pro tento typ kempu je jakékoliv horské kolo - nejlépe to, na kterém sama jezdíš.

Cena: 5.990,- Kč / cena s DPH.

DIVA TRAIL KEMP

Pokročilý kemp je určen především bikerkám, které již absolvovaly Diva kemp v předchozích letech a mají pocit, že by se chtěly posunout zase o kousek dál. Tento víkend bude plný trailového ježdění na náročnějších stezkách. Je ježdění na kole tvoje vášeň? Jezdíš pravidelně? Kořeny jsou pro tebe výzva? Kolo je pro tebe radost? Pak jsme tu a rádi ti pomůžeme posunout tvé hranice.

I pro tento typ kempu je vhodné jakékoliv horské kolo. Na celopéru využiješ více jeho předností. Rozhodně však neni podmínkou.

Cena: 5.990,- Kč / cena s DPH.

DIVA SUPER TRAIL KEMP

Dva dny ježdění, méně teorie, více výzev, nácvik techniky především v terénu, pohodová letní atmosféra. To vše v krasném prostředí Jizerských hor. Po vzájemné dohodě vybereme vhodné traily pro každou skupinu. Chybět nebude koupání, pokud příroda dovolí, padlle board v přehradě nebo večerní pivko u ohně a jóga.

První den bychom rádi technickým trailem směřovali na upravené singletrailové stezky Tanvaldského Špičáku, kde se necháme vytahnout lanem na kopec. Druhý den popojedem autem směr Císářák anebo dle skupiny vymyslíme traily na míru. Prozradit nemůžeme teď vše, ale bude to bezvadný víkend pný zážitků. A v sobotu budeme vstávat opravdu brzy!

Určeno pouze bikerkám, které se zúčasnily  BASE a TRAIL KEMPU a znají zaklady techniky jízdy.

Cena: 5. 790,- Kč cena s DPH (cena bez permice na lanovku - max 300,- Kč)