Diva bike kemp

Foto

Galerie z Diva kempu v Bedřichově

DIVA BASE KEMP / 18. - 20.5.2018

První Diva kemp roku 2018 je již minulostí. Krásné, skoro letní, počasí nám pomohlo si víkend plný bikování užít! Děkuji každé z vás, že jste bojovala! Snad všechny holky odjížděly ztahané, ale s obrovským úsměvem od ucha k uchu.

Díky patří samozřejmě koučům za hladký průběh a profi přístup. Jmenovitě Káááčí a Radkovi, Kataríně (s mini Kačenkou) se Štěpánem a pomocníkům Jendovi a Petrovi. A naší zachránkyni Pétě, která sice není celý den vidět, ale její pomoc s prcky je nepostradatelná. Díky též Olině z Jóga Bedřichov za krásný jógový zážitek a Mírovi za jeho 100% přístup při přednáškách: "Mind the Body"

Velké DÍKY patří taky naším partnerům - DAKINE, The North Face, Red Bull, Chimpanzee Natural Nutrition a Mojekolo.cz. Díky! 

PS: Pokud máte chuť, připojte se ke naší skupině na facebooku - DIVA KEMP CHICKS

THE NORTH FACE TRAIL KEMP / 2. - 4.6.2017

Ultra, mega, oooobr fotogalerie z letošního prvního trail kempu. Doufám, že se tam každá z vás najde a  připomene si ty chvilky napětí, radosti, úlevy, srandy a tak... Sdílejte, tagujte, vzpominejte!

THE NORTH FACE DIVA BASE KEMP / 19. - 11.5.2017

Na řadě je album z base kempu, ktery se konal třetí květnový víkend. Jizerské hory jsou ráj a bikování je radost. Doufám, že i tak vás vzpomínka potěší. Prima den!

THE NORTH FACE DIVA BASE KEMP / 12. - 14.5.2016

Sypu vám to sem v plné parádě, ať máte na památku z Diva kempu obrázek. Od protáhlých ksichtíků, nevěřícných pohledů po výkřiky: "Jo, pojď, to dáš, hustyyy. " Byla jsem z toho víkendu nervózní jak pes na veterině a tedˇpřevládá spokojenost ze slušně odvedené práce. Díky samozřejmě patří celé crew. A není jich málo, jak by se první pohled mohlo zdát - Jenda, Petr, Katarína, Péťa, Kačka, Radek, Tandlis, Stěpán, Míra, babička Mirka, Dénka, joginka Míša. A partnerům The North Face, LIV, Dakine a Red Bull. Díky!

The North Face Diva trail kemp / 30.9. - 2.10.2016

Oujééé, je to tu, sypeme na vás fotky z víkendového The North Face Diva trail kempu. Tentokrát za námi přijela spousta holek, které se po absolvování základního kurzu chtěly vrátit a své skilzzz zdokonalit v naročnějším terénu. A snad se to povedlo. Co myslíte?

The North Face Diva kemp / 16. - 18. 9 .2016

Každý kemp je malinko jiný, ačkoli program je stejný. Je fascinující, jak se holky, které se v pátek odpoledne ještě neznaly, dokážou scelit do jedné party. Různá povolání, různý věk, stejná motivace, stejná vášeň - bike.

Tentokrát to bylo díky počasí pro kemperky opravdu náročné. Přiznáváme, hodně se na mokru padalo. Kvůli dešti vypadly z programu překážky, které neděli dělají jednoduší.

I tak v neděli odjížděla parta patnácti bikerek, které se dotkly svých limitů a ani jedna z nich to nevzdala a všechny bojovaly za ostatní jako jeden tým. Smekáme!

Váš Diva kemp - bike girls community.

The North Face Diva trail kemp / 17. - 19.6.2016 / Bedřichov

The North Face Diva kempy pořádáme již třetí rok. A letos jsme chtěli také něco pro holky, které mají bikování jako svůj životní styl. Připravily jsme proto pokročilý trail kemp.
Na něm se o uplynulém víkendu sešlo deset fyzicky i psychycky silných dívek, slečen a žen, které pokořily neuvěřitelné věci. Doufáme, že jste si to užily. Stejně jako my.

Barka + Ifka

The North Face Diva kemp / 27. - 29. 5 .2016

Druhý díví kemp roku 2016 byl plný slunce, pohody a holek, které se chtěly naučit bikovat v terénu s úsměvem. Pokud byste se chtěli dovědět o tom jak to na takovém kempu vypadá, přečtěte si report od naši kemperky Petry Baumrukové. Ten najdete na Diva kemp facebooku.

The North Face Diva kemp / Mini kemp - dětský / 7. - 8. 5 .2016

První dětský kemp pod vedením Ifky a Ivoše s Elen je za námi, bylo to žůžo labůžo, ale to zjistíte z fotek ze sobotní "školy hrou". Díky všem dětem a rodičům! Doufáme, že jste si to užili stejně jako my.

The North Face Diva kemp / 22. - 24. 4 .2016

Prohlédněte si rozsáhlou fotogalerii prvního The North Face Diva kempu roku 2016. Ten se prvně odjezdil i ve sněhových přeháňkách. Heslo: "Never Stop Exploring" nám ladí k pleti! I našim bikům.

Strana12