Diva bike kemp

Video

THE NORTH FACE DIVA TRAIL KEMP / 17. - 19.6.2017

Tramtadadaaaaa, a je to tu! Video z červnového The North Face Diva trail kempu. Koukejte, vzpomínejte, sdílejte, inspirujte se a pokud máte chuť, dejte si opáčko. V přehravači nebo i u nás na Statku. Těšíme se na nové i známé tváře. A to tradičně v Jizerských horách.

Filmed - edited: Ondra Bauer / OBA creators.

THE NORTH FACE DIVA TRAIL KEMP / 17. - 19.6.2016

Třetím rokem organizujeme bikové víkendy pro ženy a dívky. The North Face Diva trail kemp je novinkou a je určen pokročilým bikerkám, pro které je ježdění v lese vášeň.
Jak to na takovém kempu vypadá? To se nejlépe dozvíte z videa. Check it!

Filmed - edited: Ondra Bauer / OBA creators

THE NORTH FACE DIVA KEMP / 4. - 6. 9. 2015

Letošní video z The North Face Diva 2015 kempu je tu! Za kamerou stál a edit ve svém počítači "sestřihal" Ondra Bauer.

THE NORTH FACE DIVA KEMP 2014

The North Face Diva kemp je bikový víkend určený dívkám a ženám, které se chtějí naučit nebo zdokonalit v jízdě na horském kole v terénu.

Koncept je navržen tak, aby se bikerky zdokonalily v technice a dřinu z jízdy a nových výzev kompenzovaly relaxací v podobě jógy, přednášek, pohodové společnosti a kvalitního jídla.Důraz klademe na vznik komunity a pohodu. Naší snahou je se vzájemně motivovat v dívčím kolektivu a posouvat tak své schopnosti. Radost a nadšení je je pro nás nejdůležitější!

Hlavním koučem je všestranná bikerka Iva Pechoutová, celkově druhá žena české Enduroserie. Kemp organizuje fotografka Barbora Berdychová, která se již více jak deset let věnuje "problematice" žen v akčních sportech.