Diva bike kemp

Video

Abyste si dokázali lépe představit jak to na Diva kempech vypadá, mrkněte na videa z trail kempů.

DIVA TRAIL KEMP 2019

Na horském Staktu v Jizerských horách pravidelně pořádáme dámské bike kempy. Ty jsou určeny všem dívkám a ženám, které se chtějí zdokonalit v jízdě v terénu. Kolo, příroda, smích, posouvání svých hranic, ale i jóga, chutná vegetariánská strava z bistra Mikyna nebo přednáška o rozvoji osobnosti a pohodová společnost. To vše s námi můžete zažít.

První trail kemp roku 2019 pro pokročilé jezdkyně proběhl pod taktovkou našich bezvadných koučů, Kačííí a Radka a Kataríny a Štěpána a pod dohledem zkušeného bikera Michala Márošího.

Přijeďte si zá námi užít víkend, na který nezapomenete!

DIVA TRAIL KEMP / 15. - 17.6.2018

DIVA TRAIL KEMP, červen 2018 - pokročilý trail kemp byl určen především bikerkám, které již absolvovaly Diva kemp v předchozích letech a měly pocit, že by se chtěly posunout zase o kousek dál. Tento víkend byl ve znamení smíchu, snahy překonat sebe samu a radosti z dobře odvedené práce. A to díky spolupráci kemperek s našimi zkušenými a kvalitními kouči. Tentokrát navíc díky spolupráci s Red Bull za dohledu Michala Prokopa, trojnásobného mistra světa.

DIVA KEMP - Girsl only Bike Weeekends - friends, fun, food and laughing. Bike or die!

Nejbližší DIVA TRAIL KEMP se koná 21. - 23.9.2018 - www.divakemp.cz.

Partneří: Dakine, The North Face, Mojekolo.cz, Chimpanzee, Mikyna v kuchyni, Lasoul.

Filmed - edited: Ondra Bauer / OBA Creators.

THE NORTH FACE DIVA TRAIL KEMP / 17. - 19.6.2017

Tramtadadaaaaa, a je to tu! Video z červnového The North Face Diva trail kempu. Koukejte, vzpomínejte, sdílejte, inspirujte se a pokud máte chuť, dejte si opáčko. V přehravači nebo i u nás na Statku. Těšíme se na nové i známé tváře. A to tradičně v Jizerských horách.

Filmed - edited: Ondra Bauer / OBA creators.

THE NORTH FACE DIVA TRAIL KEMP / 17. - 19.6.2016

Třetím rokem organizujeme bikové víkendy pro ženy a dívky. The North Face Diva trail kemp je novinkou a je určen pokročilým bikerkám, pro které je ježdění v lese vášeň.
Jak to na takovém kempu vypadá? To se nejlépe dozvíte z videa. Check it!

Filmed - edited: Ondra Bauer / OBA creators

THE NORTH FACE DIVA KEMP / 4. - 6. 9. 2015

Letošní video z The North Face Diva 2015 kempu je tu! Za kamerou stál a edit ve svém počítači "sestřihal" Ondra Bauer.

THE NORTH FACE DIVA KEMP 2014

The North Face Diva kemp je bikový víkend určený dívkám a ženám, které se chtějí naučit nebo zdokonalit v jízdě na horském kole v terénu.

Koncept je navržen tak, aby se bikerky zdokonalily v technice a dřinu z jízdy a nových výzev kompenzovaly relaxací v podobě jógy, přednášek, pohodové společnosti a kvalitního jídla.Důraz klademe na vznik komunity a pohodu. Naší snahou je se vzájemně motivovat v dívčím kolektivu a posouvat tak své schopnosti. Radost a nadšení je je pro nás nejdůležitější!

Hlavním koučem je všestranná bikerka Iva Pechoutová, celkově druhá žena české Enduroserie. Kemp organizuje fotografka Barbora Berdychová, která se již více jak deset let věnuje "problematice" žen v akčních sportech.