Diva bike kemp

Foto

Galerie z Diva kempu v Bedřichově

The North Face Diva trail kemp / 17. - 19.6.2016 / Bedřichov

The North Face Diva kempy pořádáme již třetí rok. A letos jsme chtěli také něco pro holky, které mají bikování jako svůj životní styl. Připravily jsme proto pokročilý trail kemp.
Na něm se o uplynulém víkendu sešlo deset fyzicky i psychycky silných dívek, slečen a žen, které pokořily neuvěřitelné věci. Doufáme, že jste si to užily. Stejně jako my.

Barka + Ifka

The North Face Diva kemp / 27. - 29. 5 .2016

Druhý díví kemp roku 2016 byl plný slunce, pohody a holek, které se chtěly naučit bikovat v terénu s úsměvem. Pokud byste se chtěli dovědět o tom jak to na takovém kempu vypadá, přečtěte si report od naši kemperky Petry Baumrukové. Ten najdete na Diva kemp facebooku.

The North Face Diva kemp / Mini kemp - dětský / 7. - 8. 5 .2016

První dětský kemp pod vedením Ifky a Ivoše s Elen je za námi, bylo to žůžo labůžo, ale to zjistíte z fotek ze sobotní "školy hrou". Díky všem dětem a rodičům! Doufáme, že jste si to užili stejně jako my.

The North Face Diva kemp / 22. - 24. 4 .2016

Prohlédněte si rozsáhlou fotogalerii prvního The North Face Diva kempu roku 2016. Ten se prvně odjezdil i ve sněhových přeháňkách. Heslo: "Never Stop Exploring" nám ladí k pleti! I našim bikům.

The North Face Diva kemp / 2. - 4.10.2015

Za posledním letošním Diva kempem jsme zamáčkli slzu. Byl to skvělý víkend plný dobrodružství. Už teď se těšíme na další rock! Dííííky, dííííky, díííky!

The North Face Diva kemp / 4. - 6. 9. 2015

Ať stále jen nemluvíme o Diva kempu jen my samy. Níže pár slov od nesmrtelné kemperky Kami:

"Báro a Ifko,

velké DÍKY, bylo to SKVĚLÝ! Jste sehraný tým, vytváříte příjemnou atmosféru a vůbec je to celý dobrej nápad tak, jak je to celé poskládané. Než jsem vyrazila do Bedřichova, nenapadlo mě, že nás všechny rozhýbáte k takovým výkonům.
Přemýšlím, že bych si to na jaře dala znova, tak třeba dojde i na ty překážky, které tentokrát kvůli dešti nevyšli.

Ať se daří!Pozdravy celému teamu!
Kami"

Obsáhlejší report ze zářijového kempu najdete na stránkách BikeandRide.

The North Face Diva kemp / 12. - 14.6.2015

Letní víkend je minulostí, stejně jako druhý letošní Diva kemp. Patnáct holek se během dvou dnů stalo bezva partou, se kterou nás ohromně bavilo přes den bikovat a po večerech v přátelské atmosféře popíjet.

Jejich skilllz a nasazení nás fascinovaly. Holky byly opravdu zatím asi nejšikovnějsí partou, kterou jsme na Diva kempu doposud měly.

Děkujeme! Byl to zase super víkend plný zajímavých setkání.

The North Face Diva kemp / 24. - 26.4.2015

První letošní Diva kemp roku 2015 je za námi. Kemperky byly statečné, srdnaté, fyzicky zdatné a veséle holky. Díky, bylo to super! Moc nás to s vámi baví.

The North Face Diva kemp / 3. - 5.10.2014

Obří fotogalerie z našeho druhého Diva kempu, který jsme si prostě užily! Počasí jak z pohádky a zážitky, které už nám nikdo nikdy neveme. Těšíme se na další!

A přikládáme stručné shrnutí od kemperky Péti:

"Ahoj Báro,
přidávám s k Lůce s velkým poděkováním. Ačkoliv mám z nových kolektivů i zkušeností vždy velkou trému, bylo to s váma moc fajn. Skvělej nápad i provedení a taky příležitost potkat holky se stejnou zálibou.
Barčo, organizačně super, až zpětně si uvědomuju, kolik lidí nás tam obskakovalo. Apartmány čisťounký. Navíc máš schopnost vytvořit takovou příjemnou přátelskou atmosféru, což já fakt oceňuju. Díky za krásný fotky… teda rezervy jsou vidět, ještě by to tak 5-10 kempů chtělo Emotikona wink .
Jóga i jídlo taky skvělá zkušenost (a to jsem roztržitý masožravec Emotikona smile. Už se těším na to Týny bistro. Doufám, že se tam bude prodávat i ta lahodná višňovo-čokoládová marmeláda. Z jógy jsem zas k mému překvapení cítila mezilopatkové svalsvo, které bych potřebovala posílit jako sůl.
Ivo, na kole je na Tebe ultra krásnej pohled. Jako by to bylo samozřejmý. Děkuju za „piplavej“ přístup, opakovaný vysvětlování. Chtělo to velkou trpělivost.
Koncept kempu nám umožnil vyzkoušet si i to, do čeho bychom se normálně nepustily a tak trochu posunout své hranice, k čemuž teda významně přispěli i kluci „chytači“.

Prostě vám všem ještě jednou moc děkuju. Ať se daří! Holky, přeju hodně štěstí v posledním závodě."

The North Face Diva kemp / 20. - 22.6.2014

Náš první DIVA KEMP proběhl v Jizerkách. Byl to báječný víkend, i když počasí letní nebylo. Jóga, přednáška od koučky Mirky, skvělé veganské jídlo od Petra Tomečka a především bikování, bikování, bikování a spousta rad od zkušené lektorky Ivany "If" Pechoutové. A samozřejmě skvělá atmosféra. To byl první kemp určený od holek holkám.
Bylo nám s vámi skvěle! Díky.

Strana123