Diva bike kemp

Foto

Galerie z Diva kempu v Bedřichově

DIVA TRAIL KEMP / 18. - 20.9.2020

Vzpomínka na náš poslední TRAIL KEMP, kdy babí léto vládlo plnou silou, svět bez roušek byl jednoduší a všechny holky si odvážely domů spousty nových zážitků a tvrdě odmakaných výzev.
Bylo to skvělé! A na fotkách je to poznat.
A to kvůli vám i díky koučům a všem, kteří na Diva kempu pracují s radostí.
Díííík! Bára.

DIVA BASE KEMP / 11. - 13.9.2020

Milé holčičiky, děkujeme vám za bezva společný bike víkend plný letní atmosféry. I když je nám jasné, že to nebylo zadarmo. O to cenější zážitek to je!
Díky též patří koučům, HOKRům i Terce s babičkou, které se o nás v zázemí staraly.
Užívejte a jezdětě, co vám síly a čas dovolí. Těšíme se na vás opět na viděnou!
Diva kemp crew.

DIVA MIX KEMP / 12. - 14.6.2020

První kemp po koronakrizi byl báječný! Plný výzev, odhodlání a bezva nálady. Holky s úsměvem od ucha k uchu makaly jak o život a taky se mílovými kroky zlepšovaly. Taková spolu-práce je radost.

DIVA TRAIL KEMP / 27. - 29.9.2019

Poslední zářijový víkend se tradičně na Statku konal poslední letošní trail kemp. Holky byly tak šikovné, že jsme každý den přemýšlely, co budeme takové talentované bikerky učit. A tak se ve skupině s Radkem hodně skákalo a se Štěpánem pro změnu jezdilo po přírodních trailech. Avšak neodpustily jsme si ani technickou průprava a nácvik rovnováhy, který sice není zabavný jako flow trail, ale bez něj nejde jezdit s flow

DIVA BASE KEMP / 6. - 8.9.2019

Podzimní base kemp proběhl na začátku září u nás na Statku. Mezi novými tvářemi se objevilo i pár "matadorek", které věděly, co je čeká. Byla to standartně "otročina". Večeři si holky musely odedřít poctivou makačkou na biku, aby domu odjížděly s úsměvem od ucha k uchu. A tak doufáme, že vám pár fotek připomene atmosféru Diva kempu a zase zá námi někdy přijedete. Těšíme se! PS: Již tento pátek startujeme poslední letošní kemp.

DIVA BASE KEMP / 7. - 9.6.2019

Mílé dívky a dámy, před prázdninami se s vámi chceme rozloučit albem z našeho posledního kempu. Doufáme, že vám naše rady slouží a užíváte bikování. Po letní přestávce se těsíme v září na base a trail kempu - přihlášky běží naplno - http://www.divakemp.cz/terminy.

Budeme rády za vaše podměty, na základě zpětných vazeb přemýšlíme o třetím levlu bike kempu. Létu, zážitkům a krásným dnům na kolech ZDAR!

PS: Díky za podporu partnerům - Craft, Dakine a Orbea Bikes.

DIVA TRAIL KEMP / 17. - 19.5.2019

Všem kemperkám posílám hromadu fotek z prvího letošního trail kempu. Bylo nám ctí, že hostujícím koučem byl tentokrát legendární biker Michal Maroši.  Díííky celé crew za pomoc a doufáme, že jste si to užili. My s vámi na 100%. Těšíme se na vás na Statku nebo i při privátních hodinách během prázdnin. Mějte se prima, dejte nám vědět, jak se vám s námi líbilo a hlavně úžívejte kola a přírody.

Katarína Tóthová Michal MárošiKatarína TóthováPrezidentská chataMichal Mároši

DIVA BASE KEMP / 26. - 28.4.2019

Naše milé bikerky, znažila jsem se o 106, abyste ještě před víkendem mohly zavzpomínat na první letošní Diva kemp. Doufám, že vám nebude vadit ultimátní černobílé zpracování. Je stejně ultimátní jako vaše velké pokroky. :-D Děkujeme, že jste s námi na Statku strávily hezký víkend plný nemalých výzev. Těšíme se na brzkou na viděnou. A to ne pouze online. Co tedy třeba na trail kempu?

DIVA TRAIL KEMP / 21. - 23.9.2018

Fotogalerie plná vzpomínek z našeho posledního letošního Diva trail kempu. Bylo to mílé setkání. Tentokrát se sešlo méně holek a o to rodinnější atmosféra byla. Holky se toho, ale moc nebály a jezdit by se dalo klidně i o den dýl. Těšíme se zase brzy naviděnou.

DIVA BASE KEMP / 7. - 9.9.2018

Omlouváme se všem kemperkám, s odstupem postujeme fotogalerii z úvodního Diva base kempu tohoto podzimu. Na začátku září se v Bedřichově sešla velká parta holek, pro které není kolo alfa a omega, ale především radost. Uživaly si koučování a trénink na kole, stejně jako jógu a večery u vína. Žádné válení se tedy nekonalo, aktivní odpočinek a spousta nových informací, jak se kamarádit s kolem. Děkujeme a těšíme se zase někdy na kempu.

Radek Hon
Strana123